|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник у стилі лофт на 4 лампочки 12709/4 V2404
Артикул
V2404
В наявності
2 625 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |

Кур'єром по Києву