|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник у стилі Loft у чорному корпусі 11896/1 V2400
Артикул
V2400
В наявності
645 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |

Кур'єром по Києву