|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник в Лофт стилі на 4 лампи 12716/4 V2744
Артикул
V2744
В наявності
2 625 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Обʼємний світильник на 4 плафони, завдяки своєму чорному корпусу стане контрастною родзинкою в кімнатах з дизайном в благородних, темних відтінках

Кур'єром по Києву