|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник в металевому корпусі чорного кольору 12728/1 V2984
Артикул
V2984
В наявності
815 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
5 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 22 см |
| Розмір плафона | 13x9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Підвісний світильник в металевому корпусі чорного кольору Світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні На фото зразок кріплення на три підвісних світильника Модель доступна в двох кольорах плафону: графіт або янтар

Кур'єром по Києву