|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник в золотистому корпусі з пластинами з комбінованого скла Y 09 GD V3528
Артикул
V3528
В наявності
7 153 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 14 |
| Розмір упаковки | 66х66х35 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Серія світильників в золотистому кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла: - діаметром 60/80 см - бра

Кур'єром по Києву