|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник VITALUCE 061/1 V2454
Артикул
V2454
В наявності
915 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 47 см |
| Розмір плафона | 40х12 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |

Кур'єром по Києву