|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник який нагадує стародавню колісницю SGA 6/2 V3589
Артикул
V3589
В наявності
2 257 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 24 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 35х22х17 см |

Кур'єром по Києву