|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник з елементами дерева та метала 12302/1 V2787
Артикул
V2787
В наявності
1 135 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E14 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
32 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Кожен підвісний світильник може перетворитись на люстру, якщо розмістити підвіси від 2 до 5 шт на одній стельовій розетці Таким чином Ви можете отримати люстру за власним дизайном Підвісний світильник, що поєднує в собі метал та дерево

Кур'єром по Києву