|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник з кришталевими намистинами SGA 10/1 V1733
Артикул
V1733
В наявності
4 271 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
9 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 32 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Розмір упаковки | 20х20х15 см |
Опис
Підвісний світильник з кришталевими намистинами та золотистою фурнітурою

Кур'єром по Києву