|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник з відкритим плафоном 11810/1 WT V1690
Артикул
V1690
В наявності
645 грн
805 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 32 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Підвісний світильник з відкритим плафоном двох кольорах у білому корпусі




Кур'єром по Києву