|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підвісний світильник/бра в чорному або білому корпусі 51203/1 V1007
Артикул
V1007
В наявності
475 грн
Замовлення від 5 одиниць
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
| Відступ від стіни | 19 см |
| Розмір плафона | 10х9 см |
| Розмір стельової основи | 10х6х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип | А |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Корпус - метал білого або чорного кольору із фурнітурою хром. Присутній регулюючий механізм, що дозволяє направити потік світла у потрібному напрямку. Даний варіант світильника може кріпитись як до стелі у вигляді класичного світильника так і до стіни - у вигляді бра. Ця модель люстри представлена у трьох розмірах - на 1, 2 та 3 плафони.

Кур'єром по Києву