|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Плафонна люстра із елементами коричневої екошкіри S 198/10 BR V2751
Артикул
V2751
В наявності
10 035 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E14 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 13х14 см |
| Розмір стельової основи | 7х12 см |
| Тип кріплення | Гачок |
| Колір фурнітури | Коричневий |
Опис
Неймовірна плафонна люстра у металевому корпусі кольору хром із декором коричневої екошкіри на ріжках (ріжки довжиною 30 см) з цоколем Е14 на 10 ламп. Плафони люстри розміром 13х14 см кольору графіт. Загальний діаметр люстри - 90 см. Кріпиться ця модель люстри на гачок і має регулювання висоти від 40 до 85 см.

Кур'єром по Києву