|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Регулюючий підвісний світильник в хромовому корпусі на 2 лампочки з білим обводком YG 88/2 CH+WT V1095
Артикул
V1095
В наявності
2 396 грн
3 743 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 9 |
|---|---|
| Кількість ламп | 2 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Білий |
Опис
Регулюючий підвісний світильник в хромовому корпусі на дві лампочки. Білий матовий плафон діаметром 15 см. Металева пластина діаметром 33 см. Довжина від 50 см до 90 см (регулюючий механізм). Дана модель представлена у двох кольорах обводка: білому та чорному.







Кур'єром по Києву