|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Розкішна підвісна люстра в корпусі метал золотого кольору з квітами D 5021 V3780
Артикул
V3780
Немає в наявності
10 465 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 26 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
58 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
58 см |
| Діаметр | 58 см |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип | А |
Опис
Розкішна підвісна люстра в корпусі метал золотого кольору з квітами, в пелюстках яких вбудовані світлодіоди на три колірних режими Люстра стане справжньою прикрасою в інтер‘єрі ! Модель представлена у двох діаметрах : 58 см та 75 см

Кур'єром по Києву