|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Розкішна скляна золота люстра в скандинавському стилі AS 129/1 GD WT V987
Артикул
V987
В наявності
4 255 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Розкішна скляна золота люстра в скандинавському стилі на 5 ламп (цоколь G9). Корпус люстри виконаний із металу кольору латунь. Висота люстри регулюється від 35 до 65 см. Діаметр - 20 см. Довжина скляних пластин 24 см.

Кур'єром по Києву