|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Серія дзеркальних бра в золотистому корпусі на 2 білих матових плафона YG 8014-2W GD V3768
Артикул
V3768
В наявності
1 913 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
48 см |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Сторона | Права |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 49х34х19 см |
Опис
Серія дзеркальних бра в золотистому кольорі корпусу на 2 білих матових плафона

Кур'єром по Києву