|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Серія підвісних світильників з глянцевим плафоном з хромованим напиленням 0511\1 Chrome V4270
Артикул
V4270
В наявності
1 738 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Хром |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Діаметр | 20см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Форма | Куля |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Серія підвісних світильників з глянцевим плафоном з хромованим напиленням в трьох діаметрах: 20/25/30 см В комплекті до світильника йде кріплення на один плафон, також можна розміщувати декілька світильників на одному стельовому кріпленні (на 2,3 світильника)

Кур'єром по Києву