|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Срібна стельова люстра із білими плафонами 91066/6 V1002
Артикул
V1002
В наявності
1 815 грн
2 268 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Розмір плафона | 14х8 см |
| Розмір стельової основи | 20х6 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
Опис
Стельова люстра у металевому корпусі кольору хром на 6 білих плафонів (розмір плафону 14х8 см) Висота люстри - 15 см, діаметр - 55 см. Ця люстра буде чудовим виблром для кімнат з невисокою стелею.








Кур'єром по Києву