|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова дизайнерська люстра LED MJ 50-500 BK+WT V1577
Артикул
V1577
В наявності
4 019 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Потужність, Вт | 30 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
9 см |
| Розмір стельової основи | 30х4 см |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | є |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 56х46х13 см |
Опис
Стельова LED люстра в чорно-білому корпусі із направляючим спотом В комплекті пульт дистанційного управління, є можливість керувати за допомогою мобільного додатку


Кур'єром по Києву