|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова LED люстра на 6 плафонів в золотистому корпусі K 26/6 GD V3396
Артикул
V3396
В наявності
3 465 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 25 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
33 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Розмір упаковки | 49х31х27 см |
Опис
Стельова LED люстра на 6 прозорих плафонів в яких вбудовані світлодіоди у вигляді «світлячків» Колірний режим світлодіодів - 4000К Pекомендуємо на площу 10-16 м кВ


Кур'єром по Києву