|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
Стельова люстра на 10 плафонів в білому корпусі 8122/10 WT V1887
Артикул
V1887
Немає в наявності
4 795 грн
5 618 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 52х34х35 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал білого кольору Плафони доступні у двох варіантах : прозорий або графітовий


Кур'єром по Києву