|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра на 4 або 6 плафони в корпусі золотистого кольору K 19 SGD V3399
Артикул
V3399
В наявності
3 045 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 34х34х27 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стильна стельова люстра на 4 або 6 плафони в корпусі метал золотистого кольору В основі корпусу вбудований додатковий світлодіодний елемент потужністю 6 вт 4000К

Кур'єром по Києву