|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра на 6 плафонів в білому корпусі 2005/6 WT+BK V760
Артикул
V760
В наявності
3 295 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Чорний |
Опис
Мінімалістична стельова люстра на 6 плафонів в корпусі метал білого кольору із графітовими скляними плафонами.

Кур'єром по Києву