|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра на 6 плафонів в білому корпусі K 149/6 WT+BR V1886
Артикул
V1886
В наявності
2 445 грн
3 055 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 26 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
75 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра в білому корпусі на 6 або 8 плафонів янтарного відтінку.







Кур'єром по Києву