|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра на 6/8 та 12 плафонів у корпусі золотого кольору K 20 V4212
Артикул
V4212
Немає в наявності
5 074 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 12 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Потужність, Вт | 3 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
102 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
102 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
23 см |
| Максимальна висота | 63 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 50х34х35 см |
Опис
Стильна стельова люстра на 6/8 та 12 плафорнів в корпусі метал чорного або золотистого кольору В основі корпусу вбудований додатковий світлодіодний елемент потужністю 3 Вт (нейтральне денне світло)


Кур'єром по Києву