|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра на 8 плафонів в білому корпусі K 149/8 WT+BR V1895
Артикул
V1895
В наявності
3 495 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра в білому корпусі на 6 або 8 плафонів янтарного відтінку

Кур'єром по Києву