|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра-орбіта на 6 плафонів (янтарних або графітових) 7060/6 WT V5234
Артикул
V5234
В наявності
2 135 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Максимальна висота | 28 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра-орбіта у двох кольорах корпусу - білий та чорний із графітовими або янтарними плафонами. У нашому асортименті представлено 3 комплектації даної моделі: на 4, 6 та 8 плафонів. Ця люстра підходить для сучасних віталень або спалень, де важливо зберегти мінімалістичний стиль і створити затишне освітлення. А Її невелика висота також робить її ідеальною для приміщень із низькими стелями.

Кур'єром по Києву