|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра у формі кільця білого кольору з прозорими плафонами Bubble H 069/5 WT V3922
Артикул
V3922
В наявності
3 158 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
| Максимальна висота | 43 см |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 49х34х25 см |
Опис
Мініатюрна стельова люстра у формі кільця в корпусі метал білого кольору з прозорими плафонами Bubble. Плафони різних розмірів хаотично розміщені по діаметру корпусу, це створює враження мильних, повітряних бульбашок. В комплекті лампочки 3 Вт (4000К - нейтральне денне світло).

Кур'єром по Києву