|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра у золотому каркасі із бірюзовими плафонами 8071 V2510
Артикул
V2510
Немає в наявності
1 894 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорі з бірюзовим відтінком |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |

Кур'єром по Києву