|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в білому корпусі на 1 плафон 126/1 P WT V1021
Артикул
V1021
Немає в наявності
635 грн
793 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 15х11 см |
| Розмір стельової основи | 12х12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
Опис
Дана модель виділяється своїми витонченими подвійними плафонами: зовнішній - прозорий із декором лінії-хвилі та внутрішній - матовий. Корпус метал білого або чорного кольору із фурнітура хром. Ця модель люстри представлена у розмірах - на 1, 2 та 4 плафони.





Кур'єром по Києву