|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному або білому корпусі на 4 плафони 126/4 BK V1016
Артикул
V1016
В наявності
1 825 грн
2 280 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 28 |
|---|---|
| Кількість ламп | 4 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
37 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Розмір плафона | 15х11 см |
| Розмір стельової основи | 34х9х2 см |
| Розмір монтажної планки | 34 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип | А |
Опис
Дана модель виділяється своїми витонченими подвійними плафонами: зовнішній - прозорий із декором лінії-хвилі та внутрішній - матовий. Корпус метал білого або чорного кольору із фурнітура хром. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 2 та 4 плафони.






Кур'єром по Києву