|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному корпусі на 1 плафон 126/1 P BK V1020
Артикул
V1020
В наявності
635 грн
793 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 1 |
|---|---|
| Кількість ламп | 1 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 15х11 см |
| Розмір стельової основи | 12х12х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
Опис
Дана модель виділяється своїми витонченими подвійними плафонами: зовнішній - прозорий із декором лінії-хвилі та внутрішній - матовий. Корпус метал білого або чорного кольору із фурнітурою хром. Ця модель люстри представлена у розмірах - на 1, 2 та 4 плафони.







Кур'єром по Києву