|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному корпусі на 10 ламп 8122/10 G9 V1958
Артикул
V1958
Немає в наявності
4 046 грн
5 618 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 45х31х42 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова люстра на 6 або 10 плафонів в чорному корпусі із фурнітурою хром або золото Цоколь G9, лампочки в комплекті








Кур'єром по Києву