|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному корпусі на 3 плафони 50568/3B V1085
Артикул
V1085
В наявності
945 грн
1 180 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 29 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
57 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 14х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Корпус люстри - метал чорного кольору із фурнітура хром. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 3 та 5 плафонів.







Кур'єром по Києву