|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному корпусі на 4 подвійних плафони 51098/4 V1012
Артикул
V1012
В наявності
2 365 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Розмір стельової основи | 14х14х2 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
Опис
Стельова люстра з відкритими подвійними плафонами (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою. Модель доступна на 2, 3, 4, 5 плафонів та бра з одним плафоном.

Кур'єром по Києву