|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному корпусі на 5 плафонів 50568/5B V1084
Артикул
V1084
В наявності
1 535 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
57 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
57 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 14х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип приміщення | в спальню |
Опис
Корпус люстри - метал чорного кольору із фурнітура хром. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 3 та 5 плафонів.

Кур'єром по Києву