|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в чорному корпусі на 8 плафонів 088N/8 BK V1751
Артикул
V1751
В наявності
2 585 грн
3 230 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 22 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 40 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 75х30х37 см |
Опис
Люстра в чорному кольорі корпусу метал на 8 ламп з плафонами трьох кольорів : білий матовий, янтарний або графітовий



Кур'єром по Києву