|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в корпусі хром на 6 плафонів AOC 6/6 CH+CL V3814
Артикул
V3814
В наявності
3 038 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 65х35х21 см |
| Тип приміщення | в спальню |
Опис
Рекомендуємо на площу до 20 м кВ (без додаткових джерел світла)

Кур'єром по Києву