|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра в сучасному стилі на 8 плафонів K 166/8 V1072
Артикул
V1072
В наявності
3 125 грн
3 905 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 11 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Стельова модель люстри у сучасному стилі в корпусі білого кольору із плафонами в кольорі графіт, одразу приверне увагу. Завдяки рухомому механізму на корпусі можна змінювати положення ріжків. Модель представлена у двох варіантах комплектації: на 6 та 8 плафонів.





Кур'єром по Києву