|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова люстра з кругом в чорному корпусі на 3 плафони 51925/3B V1015
Артикул
V1015
Немає в наявності
1 345 грн
1 680 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Максимальна висота | 25 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Корпус люстри - метал чорного кольору із фурнітурою сатин. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 3 та 5 плафонів.








Кур'єром по Києву