|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова модель в хромі на 10 плафонів 8122/10 CH V1781
Артикул
V1781
В наявності
4 406 грн
6 118 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 7 |
|---|---|
| Кількість ламп | 10 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 52х34х35 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал хромованого кольору





Кур'єром по Києву