|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова модель в хромі на 6 плафонів 8122/6 CH V1780
Артикул
V1780
В наявності
3 038 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
66 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
66 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Розмір упаковки | 47х31х27 см |
Опис
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал хромованого кольору

Кур'єром по Києву