|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельова світлодіодна люстра в корпусі білого кольору з RGB підсвіткою A 77073/4+1 RGB WT V4232
Артикул
V4232
В наявності
4 135 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 70 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
44 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
44 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
| Діаметр | 40см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність пульта д/у | є |
| Колір RGB підсвітки | Червоний |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1.9 |
| Розмір упаковки | 28х28х14 см |
Опис
Унікальність цієі моделі у тому, що акрил ззовні імітує кришталь Стельова світлодіодна люстра в корпусі білого кольору з RGB підсвіткою на основі Модель доступна у двох розмірах: S (рекомендуємо на площу до 20 м Кв) та L (на площу 24-32 м Кв)

Кур'єром по Києву