|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник DUO LINE в чорному корпусі на 4 плафони 50611/4 V1333
Артикул
V1333
Немає в наявності
1 745 грн
2 180 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий з візерунком |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
37 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
37 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
Опис
Серія стельових світильників Mazzo у чорному металевому корпусі із фурнітурою кольору хром, представлена у різній комплектації: 1, 2, 3 та 4 плафони.









Кур'єром по Києву