|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник Lotus у білому корпусі SGA 4-450 C V3011
Артикул
V3011
В наявності
3 735 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 8 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
| Мінімальна висота | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 0.7 |
| Розмір упаковки | 50х50х15 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |


Кур'єром по Києву