|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник у формі квадрата у двох розмірах MC 2101 V3141
Артикул
V3141
Немає в наявності
5 195 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 5 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
45 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
| Діаметр | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 4 |
| Розмір упаковки | 51х51х27 см |
Опис
Розкішна стельова модель світильника у формі квадрата зі скляними видовженими пластинами

Кур'єром по Києву