|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стельовий світильник в срібному корпусі на 3 плафони 6032/3 CH V4305
Артикул
V4305
Немає в наявності
875 грн
1 093 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
32 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Дерево |
Опис
Серія стельових світильників у срібному або золотому металевому корпусі із деревʼяною фурнітурою, представлена у різній комплектації: 2, 3 та 4 плафони. Є регулюючий механізм на основі плафонів.






Кур'єром по Києву