|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стримана люстра в металевому каркасі на 4 лампи 1089/4 V2761
Артикул
V2761
В наявності
2 615 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Стримана люстра в металевому каркасі чорного або білого кольору на 4 лампи Доступно 2 варіанти плафонів : янтарний або графітовий

Кур'єром по Києву