|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стильна стельова люстра на 4 плафони в чорному корпусі K 19/4 BK V3401
Артикул
V3401
В наявності
1 945 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
63 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
63 см |
| Максимальна висота | 50 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Стильна стельова люстра на 4 або 6 плафонів у корпусі метал чорного кольору. В основі корпусу вбудований додатковий світлодіодний елемент потужністю 6Вт, який має нейтральне денне світло 4000К.

Кур'єром по Києву