|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Стильний білий підвіс з серії Лофт із янтарним плафоном 12055/1 WT+AM V1876
Артикул
V1876
В наявності
825 грн
1 030 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 13 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал білого кольору. Розмір корпусу 22х15 см. Розмір плафону 20х12 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу. Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.







Кур'єром по Києву